Príbeh Marie Sharp’s sa začal písať už v roku 1980, kedy Marie Sharp založila svoju spoločnosť na výrobu pálivých omáčok a džemov. Stalo sa tak po jej experimentovaní vo svojej kuchyni, kde uvarila nespočetné množstvo skvelých jedál, za ktoré sa jej vždy dostali len slová chvály. Práve preto sa rozhodla týmto umením živiť a založila malý rodinný podnik vo svojom rodnom meste Belizé City na východnom pobreží Strednej Ameriky pri Karibskom mori.

Marie Sharp´s SK vznikla po našej návšteve Belizé City začiatkom roku 2020, kde sme sa nechali uniesť ich kultúrou a mali možnosť ochutnať miestnu gastronómiu. Belizejská kuchyňa je zmesou všetkých etník v štáte Belizé, a medzi jej základné ingrediencie patria papričky Habanero, ocot, zelenina, exotické ovocie a korenia. Nepostrádateľnou súčasťou belizejskej kuchyne sú aj naše lahodné a pálivé omáčky Marie Sharp´s. Ich chuť a 100% prírodné zloženie nás natoľko očarili, že sme sa rozhodli tento poklad zo srdca Belizé sprostredkovať až na váš stôl, aby ste si ho mohli denne vychutnávať rovnako ako my.

Čím sú omáčky Marie tak výnimočné? Sú vegánske, bezlepkové, bezlaktózové a nenájdete v nich žiadne konzervanty, ani umelé zložky. Marie dokázala nájsť skvelú rovnováhu medzi chuťou a pálivosťou, čo pocítite v každej jednej príchuti z našich omáčok. Jej vlastné vypestované ovocie, zelenina a vynimočné papričky Habanero vám z jedla vykúzlia nové chute.

Užite si tento zážitok spolu s nami! Prajeme dobrú chuť .